Розривають новим літнім хітом: MOZGI – Влажный Пляжный Движ

0
1026

Кілька днів назад відома українська група MOZGI випустила новий кліп під назвою “Влажный Пляжный Движ”. Пісня дуже швидко набирає популярності, на даний час ролик переглянули більше 250 тисяч користувачів на їхньому офіційному каналі на Youtube. Крім учасників гурту в кліпі знімались 60 найкрасивіших дівчат країни.

Режисером кліпу зі створення літньої вечірки став Леонід Колосовський. Кліп вийшов масштабним – зйомки тривали майже два дні. Гаряча літня атмосфера створювалася в досить екстремальних погодних умовах: то знімальна команда мерзла від холоду, то техніка виходила з ладу через високу температуру.
“MOZGI Production” задіяли в кліпі рекордну кількість техніки для зйомки кліпу. Цікаво, що однією з них стала технологія буллет-тайм, яка відома з 90-х років, та вперше використовувалася у фільмі “Матриця”.
Для її втілення застосували безпрецедентну кількість техніки – 100 камер, які встановлювали шість годин. Використовували також стереокамерами для 3D-зйомки, бодімаунт для створення ефекту обертового простору. Спеціально для підводної зйомки знайшли в Україні єдиний підходящий підводний бокс для камери, який застосовується для зйомок в океанах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here