“Секс-символ” Даша Астаф’єва випустила кліп про “Playboy”: ВІДЕО

0
2117


Одна з найсексуальніших жінок українського шоу-бізнесу співачка Даша Астаф’єва вразила своїх фанів новою відеороботою на пісню “Playmate”. У композиції зірка співає про свій досвід зйомок для чоловічого журналу “Playboy”, що принесло їй омріяну популярність, а також зауважує, що людей більше цікавить тіло, а не внутрішній світ. Доволі епатажне та провокаційне відео Даша виклала на свій Youtube-канал.
“Playmate” називають тих дівчат, які прикрашають обкладинку відомого глянцю аж упродовж місяця. Цей “титул” Даша отримала у 2009 році, коли знялась для 55-го ювілейного випуску.
У кліпі співачка вражає несподіваними змінами звичного для неї образу та, звичайно, демонструє свої пікантні форми. Дрібні африканські кучері, рожева перука, відверті костюми з намиста та латексу – усе це і не тільки можна бачити у відеороботі Астаф‘євої. Ця композиція увійде до нового альбому зірки, який “побачить світ” вже цього року.

Юзери по-різному прокоментували новий кліп співачки: “Непогана пісня, але знаю, що Даша може краще, чекаємо ще чого-небуть смачненького навесні”, “Цей кліп змінив мою думку про Дашу”, “Хітяра. А ці чоловіки, їм внутрішній світ жінки зовсім нецікавий”, “Ефектно!”, “Що природа дала, то і експлуатуємо. Окрім зовнішності у Даші нічого немає. Тому чому дивуватися і на що ображатися?”.
Нагадаємо, нещодавно Даша Астаф’єва знялась для березневого номеру української версії чоловічого журналу “Playboy”. У сексуальному образі модель позувала біля дзеркала, демонструючи своє тіло.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here