Сергій Бабкін разом з дружиною вперше заспівали у дуеті, та зняли спільний кліп

0
530

Учасники Танців з зірками, подружжя Бабкіних, презентували першу спільну музичну роботу. Сніжана та Сергій заспівали разом та зняли кліп на пісню “Напиши меня”. Композиція вийшла ще 2016 року в альбомі #неубивай. Проте, сам кліп вийшов тільки сьогодні, та вже встиг набрати більше 20 тисяч переглядів.
“Після того, як був записаний альбом #неубивай, ми стали визначати лід-сингл, тобто головний трек. І вибір беззастережно впав на пісню “Пробач”. На неї ми і зняли кліп, і вона, звісно ж, стала однією з головних у платівці. Інші ж треки залишилися менш помічені, зокрема і пісня “Напиши меня”. Тоді я не думав про те, щоб зняти на неї відео, тому що був настільки радий, що вона в принципі вийшла і Снєжка все-таки переборола страх і записала свій голос”, — розповів Сергій Бабкін.

“У мене ніколи не було мрій або думок про кар’єру співачки. Є багато акторських задумів і мрій, пов’язаних з артистом Сергієм Бабкіним, але з приводу власних втілень мене, як музиканта або співачки, поки не було. Але, як то кажуть, ніколи не кажи ніколи! До того ж нам із Сергієм дуже важливо бути разом. Тому, якщо раптом я вирішу десь знятися або вдариться в якусь іншу справу, я думаю, що ми знайдемо час, щоб робити і це спільно. Адже нам просто життєво необхідно робити разом все, така ось особливість у нашій пари”, – прокоментувала Сніжана Бабкіна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here