Світлана Тарабарова презентувала відео на пісню “Ти особливий”

0
684


28-річна українська співачка Світлана Тарабарова презентувала новий кліп до пісні “Ти особливий”. Пісня увійшла в новий альбом співачки, який отримав назву “23:25”
Кліп на трек “Ти особливий” був знятий в лісі. Ролик також увійшов в 38-хвилинний музичний фільм, який Світлана Тарабарова показала під час презетації нового альбому. До речі, у стрічку увійшло 12 пісень з нової платівки.
За словами Тарабарової, кожен трек з випущеного альбому несе певний меседж і відображає “світлу сторону музики”. Всі треки супроводжувалися кліпом, у яких головна роль дісталася самій виконавиці. Тепер же в мережі з’явилося одне з цих відео.
Дивіться кліп Світлани Тарабарової “Ти особливий” онлайн.

За сюжетом нового кліпу мама в короткій сукні приїжджає в ліс, одягає навушники і під ліричний трек насолоджується ранковими променями сонця. Робота, як і хотіла знаменитість, вийшла дуже світлою та сонячною.
Варто відзначити, що практично всі пісні Світлана написала під час вагітності, тому піднесений настрій всіх пісень і кліпів цілком зрозумілий. А назва альбому “23:25” вважається магічною, адже саме в цей час на світ з’явився її первісток Іван.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here