Святослав Вакарчук “подався до танцю” під час концерту з камерним оркестром

0
327


2 квітня фронтмен одного з найвідомішого українських гуртів “Океан Ельзи” розпочав Всеукраїнський тур з камерним оркестром. Вони вже встигли виступити у Одесі, Херсоні та Львові. Під час виступу у Львівській Опері 43-річний співак не стримався і почав фірмово витанцьовувати на сцені. Прихильники захоплені щирістю співака.
Відео з рок-концерту з камерним оркестром з’явилось на офіційній Інстаграм-сторінці гурту. “Львів, ти – любов назавжди. Львівська опера сьогодні,” – зазначив музикант. Він виконав запальний танок під час виконання відомої композиції “Я так хочу до тебе”.
Ідея показати свою творчість з іншого боку виникла у співака давно. Місяць тому він розповів про це прихильникам у мережі: “Більшість своїх пісень я, зазвичай, пишу під рояль і понад 20 років моєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. Вже в квітні ця моя мрія здійcниться: проведемо серію концертів у великих містах України у форматі, коли я заспіваю наші пісні, акомпануючи собі за роялем. Допомогати мені буде камерний оркестр під диригуванням Мілоша Єліча”.


До концертної програми увійшли не лише відомі хіти “Океану Ельзи”, а й пісенні сюрпризи від музиканта. Фінальний концерт туру Вакарчука з камерним оркестром відбудеться 24 травня у Черкасах.
Варто зазначити, що 43-річний співак дуже перейнявся політичною ситуацією в Україні. Нещодавно він записав відеозвернення до кандидатів у Президенти України  Петра Порошенка та Володимира Зеленського. На його думку, зараз обговорюються не ті речі, про які б мали думати люди під час президентської кампанії.
“Зміст постійно підмінюється формою. Йде постійне змагання кольорів і слоганів. Пафос проти гумору, білборди проти Інстаграму, молебень проти серіалу,” – поділився своїм обуренням музикант.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here