TARABAROVA відкрила таємниці зйомок свого кліпу

0
660

Наймасштабніший кліп TARABAROVA і рекордна кількість світлових приладів: в Києві на кіностудії ім. Довженка відбулися зйомки нового відео співачки. У Києві відбулися зйомки відеокліпу TARABAROVA на нову пісню з майбутнього альбому.

Кожен новий сингл артистки наповнений життєствердним меседжем, який надихає сотні тисяч слухачів TARABAROVA бути самим собою, не здаватися, щиро любити і залишатися на “світлій стороні музики”. Всі пісні об’єднує ультрамодний саунд, який стане основою майбутнього альбому.
Назва нового треку TARABAROVA поки не розголошує, але зйомки кліпу на пісню вже відбулися. Відомо, що авторами відеороботи стали молоді українські режисери Manifest Production (Дмитро Шмурак і Діма Маніфест), з якими співачка співпрацює не вперше. Також, можна переглянути один з найвідоміших кліпів співачки.

Постановки танцювальних номерів взяв на себе тандем хореографів Олега Жежеля і Світлани Субочевої, а за стиль відповідав Євген Кірієнко.
30-годинні зйомки пройшли в найхолодніший день весни. Незважаючи на всі труднощі, пов’язані з погодними умовами, команді вдалося виконати все задумане. Виконана робота обіцяє вилитися в наймасштабніший відеокліп TARABAROVA. Так, на майданчику було задіяно понад 75 осіб!
Крім того, одну з локацій облаштували рекордною для кліпів українських виконавців кількістю світлових приладів – 200 шт. Також, для pixel mapping на новітніх приладах Ayrton художники зі світла з відомої компанії задіяли 9.600 DMX каналів. Прем’єра відеокліпу і нового синглу TARABAROVA запланована вже на квітень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here