Тартак та Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День

0
840

Автором ідеї кліпу став лідер гурту “Тартак” – Сашко Положинський, також він створив постановку ролика. Цього разу Сашко заспівав разом з Арсеном Мірзояном, який став другим режисером. На цьому роль Арсена не завершилася: численні імпровізації на знімальному майданчику внесли деякі корективи у видуманий Положинським фінал кліпу.

У відео герой Сашка Положинського шукає у місті дівчину, показуючи її фото усім перехожим. Із пошуками йому допомагає друг, якого у кліпі грає Арсен Мірзоян. Спочатку це не дає жодних результатів, та згодом історія приводить хлопців до несподіваного фіналу.
Вони знаходять будинок, де живе дівчина. Зустріч із героєм Положинського не надто її втішає, натомість його друг вмить робить її щасливою: вона обіймає героя, якого грає Мірзоян. Над пошуками ж Положинського глузує усе місто, той вирішує втекти.
«Знаєш Мій День» – перша презентована пісня з альбому «АнТАРТАКтида. Частина Перша», який складатиметься з дуетів і саундпродюсуванням якого займається Артур Данієлян. Наразі, робота над альбомом ще триває та деякі з пісень можна буде вперше почути, в межах презентації нової програми «анТАРТАКтида». За місяць ролик набрав майже пів мільйона переглядів, хороші відгуки та підтримку від фанатів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here