Телеведучий Володимир Остапчук зняв пародію на пісню “Дим” гурту “Время и Стекло”

0
461

Один з найвідоміших ведучих українського телебачення, 34-річний Володимир Остапчук, здається, вирішив перекваліфікуватися у гумористи. Всього за 2 місяці він презентував аж три пародії на хіти українських виконавців. У останній Володимир “затролив” гурт “Время и Стекло”, переробивши їхню композицію “Дим”.
Остапчук вирішив слідувати трендам 2019 року і занурити своїх фанів у ностальгійні відчуття. Трек “Дим” він назвав “Дім” і заспівав про яскраве дитинство людей, які народилися у 90-х, порівнюючи його з дитинством вже їхніх нащадків. Тетріс, касетний плеєр і величезні навушники, фотоальбоми, телевізор “Берізка”, канал “УТ-1”, килим на стіні, “Мівіна” – усе це телеведучий показав у відео і зворушив фанатів.
Варто зазначити, що ця пародія, на відміну від інших, вийшла українькою мовою, як і оригінал. Не оминув увагою Володимир і зірок українського шоу-бізнесу: Потапа, Віктора Павліка.

Прихильники телеведучого оцінили нову пародію, зазначивши, що «впали» у ностальгію: “Круто, поплакала! Нашим дітям не зрозуміти, яке у нас було цікаве дитинство!”, “Я тепер пародію чекаю більше, ніж сам кліп. Спагетті багато, мівіна одна. Це вогонь”, “Душевно! Все відео з ностальгійною посмішкою просиділа! Ви з хлопцями просто неймовірні! Продовжуйте”, “Краще ніж оригінал”, “Такі добрі, душевні пародії  виходять”, “Вова майстер пародії! Дякую за гарний настрій”, “Ржака, молодці”, “Це нереально круто, після вашої пародії оригінал здається безглуздим, навіть захотілося хоч на хвилинку в ті часи повернутися”.
Клін на Youtube за добу переглянуло близько 85 000 користувачів. Пародія Володимира Остапчука на пісню NK “Попа как у Ким” набрала вже майже мільйон переглядів на онлайн-платформі. У пісні про “Укршоубіз” ведучий посміявся над своїми зірковими колегами за тим самим принципом, який Настя Каменських використала у оригінальній композиції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here