“Тільки для повнолітніх”: Лобода знялась в еротичному кліпі

0
623


Годі й говорити про бодай якусь сценічну скромність, якщо мовиться про епатажну виконавицю Світлану Лободу. Не зважаючи на те, що жінка уже давно як є мамою та й до юності їй рукою не подати, вона не поспішає змінювати свого творчого образу. Співачка нерідко опиняється в епіцентрі скандалів та пліток, а ще частіше – вражає мережу відвертим.
Ще задовго до офіційної прем’єри кліпу до пісні «Пуля-дура» у мережі розгорівся скандал на усіма обожнювану тему моральності. Вкотре юзери спробували проаналізувати, наскільки творчість артистки вписується до так званих рамок «це ж діти дивляться». І, в результаті, Світлану Лободу звинуватили у дешевій пошлості та надмірній вульгарності.

Що звично, не обійшлось і без тих, кому нова відеоробота виконавиці неабияк припала до душі. Ролик тривалістю у п’ять хвилин викликав у шанувальників співачки відчуття, ніби вони переглянули цілий повносюжетний фільм. Ба більше – часом надто відверте кохання головних персонажів кліпу тільки додало до загального враження пікантного післясмаку, про що не соромляться зізнаватись інтернет-користувачі.
Варто зауважити, що ще наприкінці квітня Світлану Лободу не тільки звинуватили у плагіаті через використання образів скелетів, а ще й назвали надто вульгарною – за відверту сцену у ліжку зокрема. Менше з тим, артистка не поспішила скасовувати своїх планів на прем’єру нової відеороботи і таки поширила ролик у мережі. Як результат, візуалізацію до композиції «Пуля-дура» лише за один день переглянуло понад півмільйона користувачів.

З огляду на все, це тільки початок. Принаймні, показник переглядів зростає у геометричній прогресії щохвилинно. Як не дивно, скандал із плагіатом та сценою начебто сексу зіграли на руку іменитій співачці. Її робота досягнула небачених висот популярності ще за кілька тижнів до прем’єри, що можна розцінювати за успіх.
У ролику було все. І пристрасні танці на столі, і постріли, і сцени вбивства, і, навіть, кадри «у ліжку». Хоча й, у дійсності, нічого за межею аморального у кліпі висвітлено не було, до перетину межі залишалось вже й не так багато. Щонайменше – не вистачало дещо зміненого ракурсу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here