Тіна Кароль та “Бумбокс” презентували відеокліп на пісню “Безодня”

0
335

Такого музичного союзу не очікував ніхто, однак, довідавшись про нього, шанувальники одразу ж були впевнені, що це буде щось неочікуване та феєричне. Так і сталось! Тіна Кароль спільно з гуртом “Бумбокс” презентували спільну ліричну відеороботу на композицію “Безодня”.
Прем’єра пісні відбулася лише вчора, а на Youtube її вже прослухало 50 000 користувачів. Відеокліп вийшов дуже чуттєвим та ніжним. 34-річна Тіна Кароль з’явилась у своєму фірмовому образі: червона сукня та яскраві губи такого ж кольору.
Варто відзначити незрівнянний вокал співачки, яким вона “вступає” у дует. “Бумбокс”, а особливо лідер гурту Андрій Хливнюк, заворожили проникливими поглядами та відверто виконаним текстом. Відомо, що сам 39-річний вокаліст “Бумбоксу” написав слова “Безодні”.

Така колаборація до глибини душі вразила не лише українських слухачів й буквально за годину після виходу кліпу назбирала вже більше ста коментарів.
“Голос Тіни творить просто магію! Неймовірна робота! Дякуємо! Надовго в плейлисті, а найголовніше – в серці. З любов’ю з Росії”, “Дякую. Це просто ураган! Навіть знову хочеться жити”, “До мурашок… надзвичайна пісня!”, “Зійшлися два титани, два лідери і просто зірвали всім дах! Неймовірний дует, молодці”, “Ця пісня увійде в історію! Приголомшлива робота двох найталановитіших артистів!”, “Ця чарівна пісня назавжди залишиться у безодні моєї душі”, “Дуже сильна робота! Браво!” – пишуть захоплені шанувальники.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here