У мережі з’явився інтригуючий тизер до нового кліпу Олега Винника

0
440

Нещадавно 45-річний співак зачарував своїх шанувальниць новим образом іспанського кабальєро, над яким стилісти Олега Винника трудилися впродовж шести годин для його нової відеороботи. Вже скоро він презенує свіжий кліп на композицію “Пчела Майя” – перший тизер вже “гуляє” на просторах Youtube і “збирає” вподобання. 
Всього місяць тому співак випустив драматичне відео на пісню “Роксолана”, знятий у вигляді короткого фільму про українських заробітчанок. Він набрав вже 500 тисяч переглядів у мережі і отримав переважно схвальні відгуки від шанувальників артиста.
Під тизером на офіційному Youtube-каналі Олега Винника зазначили, що це відео також буде у форматі міні-фільму, але цього разу в гумористичному жанрі. Режисером, як і у “Роксолані”, стала Олена Вінярська. Офіційної дати виходу кліпу поки що немає. Але судячи з тизеру, Винник постане у образі серцеїда та улюбленця середньовічних дам.

“Ця пісня піднімає мені настрій! Олег, ви неймовірний!”, “Круто і як завжди бомбезно неочікувано”, “Коли вже кліп? Ти як завжди неперевершений”, “Справжні чоловік, неможливо відвести погляд”, “Дякую цьому життю за Олега!”, “Бомбастично, яскраво, драйвово. А цей погляд – ніби бачить наскрізь душу”, “Дуже гаряче!” – коментують тизер шанувальники 45-річного співака.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here