У новому кліпі “Антитіла” зізнались, що потрібно чоловікам

0
392


Популярний український гурт вирішив не робити великої перерви між хітовим саундтреком до стрічки Зеленського та прем’єрою нових пісень. Відтак, поки тільки готується вихід очікуваного на лютий місяць альбому «HELLO», «Антитіла» поступово випускають все нові ролики до своїх композицій.
Зйомки у найбільш неординарних місцях світу. Не дивно, що й кліп вийшов не менш вражаючим. У відеороботі до пісні «Вірила» з’являлись кадри як і з українських краєвидів, так і з «екзотичних» португальських просторів.

Як зазначає фронтмент гурту Тарас Тополя, прем’єрний сингл вийшов одним із найбільш «чоловічих у репертуарі». У співочій формі музиканти вирішили звернутись до усіх жінок від імені Чоловіка. «Це звернення від нас як чоловіків до своїх дружин, синів до своїх мам», – зазначає гурт.
«Антитіла» спробували донести до «світового жіноцтва», що чоловіки спроможні на неймовірне. Навіть – на політ. Уся справа у тому, наскільки сильна підтримка від жінки, наскільки сильна віра у його сили.

Долати непереборні перешкоди та звертати гори, якщо хтось в них вірить. Якщо Вона в них «вірила». Тарас Тополя переконаний, що така проста істина стосується не лише учасників гурту, але й кожного.
До слова, власне відеоролик розповідає про просту історію молодого кохання й те, як віра у свою «другу половинку» буквально таки окрилює до небувалих звершень. Не зважаючи на тлумачення соліста гурту, така картина стосується не лише чоловіків, але й жінок. Тобто, у жінок теж треба вірити. Їх теж треба «ніжно любити», щоб вони наважувались на те, що, здавалось би, нікому не під силу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here