“У стилі Монатіка”: Тарабарова станцювала у новому кліпі

0
535


Чи не найяскравіша артистка української сцени у буквальному розумінні слова «яскраво». Вона – саме та співачка, що після завершення «Фабрики зірок» таки зуміла стати зіркою. Рудоволоса та завжди усміхнена презентувала «свіжий» трек, у якому розповіла таємницю боротьби із весняною хандрою.
Не минуло й години, як на відеоплатформі Youtube з’явився кліп до композиції «Мені казково». Що традиційно, ролик неабияк колоритний та стильний. Зміст і форма типові, але це аж ніяк не варто зараховувати до недоліків треку. Легкість та невимушеність – саме ті риси, які характеризують Тарабарову як артистку.

View this post on Instagram

ПРЕМ‘ЄРА! #МЕНІКАЗКОВО! Вже на моєму YouTube-каналі! ⠀ Переходь за посиланням у сторіз ❤️?? ⠀ Дякую усій команді! Моїй родині, близьким і всім, хто разом зі мною на світлій стороні музики ! ⠀ Artist: @tarabarova Directors: @dimamanifest @denis_stulnikov @mitya_shmurak ⠀ Sound production: @tatamusic @sosin.aleksandr ⠀ Монтаж: @dimamanifest Колорист: @mitya_shmurak VFX: max grozny ⠀ Лінійний продюсер : Олег Тихоміров Art department: studio 311 Хореограф: @denis_stulnikov Стиліст: @jeniakirienko Асистент стиліста: @ilyashilo @ninushkawolf Мейкап: @popova.svetlana.mua Асистенти: @lin_dronov, @kolomietsmary Художник по світлу: Ярослав Федоренко Фотограф: @ssamusevich Фокус пулер: Вячеслав Новохатько TARABAROVA TEAM: Бондар Іван, @andreikadomtsev, @katrinorlova, @musienkoyulia ⠀ Cast: @alexbazela, @mazgyn, @kravchnk.o, @olia.sh8, @dmitriy.enko, @sasha_vakurov, @bahtiyar.ibragimov, @andriiptitsyn, @vito_efimov, @nikitshapoval, @iamrassya, @nastya_spitsa

A post shared by @ tarabarova on


Що важливо, колористика відеороботи витримана «на ура». Кожен кадр ролику сповнений вдалого контрасту блакитний-рудий. Втім, співачка не обійшлась винятково мотиваційними настановами. Стильні вбрання, модерні рухи та… постановки «аля-Монатік». Так, Тарабарова навіть спробувала повторити кілька рухів знатного українського мультиартиста. Танцювати сьогодні модно, і співачка уміло перейняла таку тенденцію.

Майже одразу після публікації кліпу (та й за день до) Тарабарова почала поширювати численні кадри із залаштунків зйомок. На завершення, візуалізацію до композиції «Мені казково» Тарабарова присвятила найближчим. На своїй офіційній сторінці в Instagram знаменитість коментує: «Дякую усій команді! Моїй родині, близьким і всім, хто разом зі мною на світлій стороні музики!».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here