Українська незалежна рок музика. Гурт “Небраска” – я хочу вибратись в гори

0
1694

Nebraska — український рок-гурт, створений у 1992 році під назвою “Механічний апельсин”. У 2016 році старий гурт припинив існування, його учасники тепер входять до складу нового гурту Nebraska. “Механічний Апельсин” був постійним учасником багатьох українських рок-фестивалів, дискографія гурту налічує 5 альбомів, та участь у збірках і компіляціях. Диски гурту “Небраска” в продажі в Україні, США та Канаді.
Гурт “Механічний Апельсин” створено в 1992 році Юрієм “Апельсином”. В перші роки існування команда стала лауреатом фестивалю “Цвіт папороті-94”, багато концертувала і лишила після себе концертне демо. Далі були проблеми з складом, які вдалося вирішити аж в 1996 році.

Тоді гурт записав два магнітоальбоми (які так і не вийшли) і вів активну концертну діяльність до 1999 року. В період 1999—2009 музиканти займалися іншими проектами. В 2009 “Механічний Апельсин” було відроджено, зібрався сталий колектив, було записано дебютний альбом “Бойчуцький Блюз”.
Друзі будьте індивідами. Слухайте українську музику, підтримуйте наші гурти, ходіть на концерти. Адже вони творять музику для вас. Пісні, це частина їхнього життя, якою вони діляться з нами. Неприємно чути те, що іноземним, низькорейтинговим виконавцям платять шалені гроші, тоді коли наші гурти отримують копійки.
Дякуємо, що є такі митці, як ці хлопці. Вони докладають зусиль для процвітання української сучасної музики. Головне сумлінність та духовність. Продовжуйте свою роботу “Nebraska”, натхнення вам та плідної праці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here