Українська співачка SHY зачепила за живе мільйони українців історією про дітей сиріт: “Повернись і пробач”

0
496


Хотілося показати на світлинах, що ці діти, такі ж як інші. Вони ерудовані, життєрадісні. SHY – українська співачка, авторка пісень та музикант представила нову відео роботу. “Повернись” – це балада про те, як людині не вистачає людини. Проте ідея зняти відео про дітей, що ростуть без батьків, виникла несподівано.
В тексті пісні “В ті свята, що так любиш ти, не згадай мого імені… Іменини, травневі, всі.. прости мені…” – режисер Юрій Двіжон почув звернення батька до дитини, яку не наважився виховувати. Відео вийшло напередодні всесвітнього дня молитви за дітей сиріт, який цього року в Україні відбудеться 10го листопада. Всі актори в відео – діти, що живуть в центрі сімейного виховання “Отчий Дім”.

SHY: “Для мене це особлива пісня. Я рада, що знайшла режисера, який відчуває мою музику і хоче створювати щось більше ніж розважальний контент. Я була вражена тим, наскільки ці дітки щирі, веселі і виховані. І дуже розчулилась, коли вони розповідали про свої мрії. Звичайні діти, тільки з особливою долею.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here