Український гурт Jinjer презентував кліп на нову пісню

0
526

Нещодавно український метал-гурт презентував кліп на нову пісню під назвою «Ape». Композиція ввійде до нового міні-альбому «Micro», який, за словами учасників групи, чекає на нас вже в кінці цієї осені.

«Пройшло вже два роки з релізу нашого минулого альбому, і зараз найбільш підходящий час, щоб презентувати щось нове», – коментує бас-гітарист Jinjer, Євген Абдюханов.
Нагадуємо, що музичний гурт підписаний на легендарний австрійський лейбл Napalm Records, який спеціалізується на важкій музиці. 2016 року на ньому вийшов їх крайній альбом King of Everything, який приніс гурту з Горлівки світову популярність.
Відеокліпи Jinjer на YouTube збирають мільйони переглядів, а географія турів постійно розширюється: зараз група дає концерти у США спільно з DevilDriver, а нещодавно стало відомо про виступи у Латинській Америці та Японії.
Схоже, що найближчим часом гурт не збирається повертатися до України з концертами, і цьому є логічне пояснення: незважаючи на двічі виграну премію Best Ukrainian Metal Act, в рідній країні Jinjer відомі лише у вузьких колах слухачів.
Дуже шкода, що гурт, який, фактично, презентує у світі важку українську музику, отримує майже нуль уваги від вітчизняних ЗМІ. Сподіваємось, що найближчим часом ця ситуація зміниться.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here