Успіх чуттєвої пісні Pianoбой – Полуничне небо

0
701

Офіційній відеокліп на “Полуничне Небо” Pianoбоя. Цим відео ми, команда молодих людей, які до нього долучились, хочемо візуалізувати, начаклувати собі ідеальну країну.
Дмитро Шуров: “В кліпі, як, власне, і у пісні, є фарби з усьго світу, та поєднання енергії різних, але прекрасних людей, що прожили один день у гармонії одне з одним. Все це – те, що Україна зможе в неосяжній мірі дати світу, як тільки по-справжньому відкриє в собі.”

“Полуничне Небо” – це пісня про жінку, яка є ключем до кращого мене. Всередині кожного з нас живе безмежна любов, але щоб вивільнити її, потрібен ключ – інша людина, з якою стає можливим створити новий спільний всесвіт, набагато потужніший, ніж все, на що ми здатні окремо. Створюючи «Полуничне небо», я мислив як художник – уявляв собі полотно, на якому буду малювати свою Любов, і ні в чому себе не обмежував.
Тому в ній дивним чином змогли ужитися разом і українські цимбали, і індійський сітар, і рок-група Pianoбой, і естрадно-симфонічний оркестр, і м’який вокал і сміливе піаніно,- говорить Pianoбой.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here