“Велика й смішна”: Alyona Alyona презентувала автобіографічний кліп

0
469


Альона Савриненко, вона ж усім відома реп-діва українського шоу-бізнесу Alyona Alyona, не так давно ввірвалась на Олімп вітчизняної реп-культури, але вже наробила добрячого резонансу. Хіт за хітом, багатомільйонні показники переглядів – вражаюче, як для дитячої виховательки. Так чи інакше, нерідко життя змінюється надто стрімко, що співачка відчула на власній шкірі.
І знову, не минуло так багато часу, як Alyona Alyona презентувала багатотисячній армії шанувальників новий хіт. Хайповий трек отримав небагатослівну назву «Велика й смішна» та став восьмим кліпом у творчому репертуарі реп-зірки. Чи не одразу нова музична композиція Альони Савриненко почала підкорювати простори YouTube. Та, що вже традиційно, із неабияким розмахом.
Хоча й поки складно спрогнозувати, чи зможе нова пісня зрівнятись із усім відомою «Пушкою», єдине можна сказати напевне – глядачу сподобалось. А хіба це не головне? Певно, що так. Адже складно не примітити, що Alyona Alyona, незважаючи на приголомшливу популярність, надалі працює на глядача. Що ж, виходить це у неї більш ніж відмінно.

Варто зазначити, що новий хіт Альони «Велика й смішна» увійшов до її дебютного альбому за однойменною назвою «Пушка». Вражає також загальна композиція відеороботи, авторство якої належить київському кліпмейкеру DELTA ARTHUR. Неабияк вдалим став акцент на автобіографічності, що режисер уміло використав у кліпі. При нагоді стала так звана технологія захоплення руху.
Як результат – незмінним центром кадру упродовж усього ролика стала власне реп-виконавиця, Alyona Alyona. Вона ж немов розповідала історію свого життя слухачам, що створило такий бажаний ефект присутності. Захоплює також невпинна зміна локацій, за якою годі й простежити. Люди, місцевості – усе немов протікає повз реперку, залишаючи її наодинці із власними почуттями.

А вона, у свою чергу, не поспішає впадати у відчай, що характерно для більшості ліричних виконавців. Радше навпаки – мотивує себе та, разом з тим, глядача до дії, бодай якої-небудь. Напевно, саме це стало ключем до небаченої популярності Alyona Alyona. Вона вміє дивитись не зверху, а на рівні.
«Закрутила мене знову колія. Закрутила мене знову колія, то не я», – за словами Альони, саме цей фрагмент став ключовим у реп-композиції та найкраще передає весь її творчий дух.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here