“Відчайдушна та гола”: Анна Сєдакова презентувала новий кліп

0
642


Іменита екс-учасниця гурту «ВІА Гра» не звикла обмежувати себе у творчих пориваннях. І мовиться зовсім не про оголені публікації у мережі чи то еротичні фотосесії. Співачка, що вже давно та успішно займається власною сольною кар’єрою, нерідко використовує у своїх відеороботах неабияк провокативні кадри, що далеко не у кожного викликають схвалення.
Втім, хто готовий вважати оголені тіла та еротику за мистецтво – тому неодмінно припаде до душі подібна творчість. І цей раз не став винятком. Анна Сєдакова поширила черговий кліп на неабияк проблемну тему у суспільстві, тему подружньої зради. Відтак, співачці довелось стати однією із учасниць цього аморального дійства у ритмах пісні «Санта Барбара».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

“Любовный треугольник, как в пошленьком кино. Заезженные фразы , от них тошнит давно …”Любовный треугольник , как в пошленьком кино. Заезженные фразы , от них тошнит давно …» #СантаБарбара У нас премьера ???А вы не ожидали, а мы решили сделать это. Горячий сексуальный состав: @tatarkafm ,@mineevmma , @super_baldin , @nikitchuksofi , @dvelichko @yulia_rybakova_ , @misha__rus Огненные кадры. Страсть. Любовь и боль. Все что вы любите. Production by team @ivlevilya ? Уже как несколько минут в сети. По ссылке в сториз и в профиле . Встречайте !

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)


Менш ніж за добу ролик набрав понад сімдесят тисяч переглядів. І, звісно, без реакцій з боку користувачів теж не обійшлось. Хтось звинуватив режисера відеороботи у тому, що, начебто, зірка на екрані виглядала аж надто зістареною. Комусь подібне рішення сподобалось, навіть більше – прихильники таки змогли відшукати у цьому глибинний сенс, яким пронизаний увесь кліп.
Композиція виконується з боку героїні «середнього віку», у якої, на перший погляд, усе ідеально – стосунки із чоловіком, оселя та вечори із друзями. Але тільки вона знає, що досконала картинка є фальшивою. «Загрались у Санта Барбару», – і вмить невимушені слова тексту створюють цільний сюжет на злободенну тематику. І, що цікаво, центровою стала зовсім не зрада.

Хоча й без подружньої зради не обійшлось, трек про інше – про те, що у кожного є свої скелети у шафі, якими б ті «шафи» ідеалістичними не виглядали. Співачці неприємно від того, що таємниця не може бути розкритою, хоча й на мить вона таки розповідає її глядачу. Відтак, у рамках композиції виникає два протиріччя: питання особистого простору та фальшивих ідеальних стосунків «на публіку».
Справа ж у тому, що зрада не завжди суперечить сімейним стосункам, про що спробувала заговорити Сєдакова. Ситуація завжди значно глибша, ніж здається на перший погляд. Це не тільки бажання «піти на ліво», це ті чи інші внутрішні таємниці, що із часом переростають у власних демонів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here