“Всім на Роботу!”: Брем Стокер опублікував новий кліп – ROBOTA

0
617


Хто не чув про рівненський гурт Брем Стокер, той нічого не чув про українську рок-музику! Ці чи не єдині справжні панки на теренах нашої країни невтомно працюють, записують нові альбоми, виступають на різних фестивалях, у багатьох містах не зважаючи ні на які проблеми та життєві перипетії.
Нещодавно, гурт опублікував новий кліп “Робота”. Ролик круто змонтований та змістовний, хто працює в суботу той зрозуміє. На відео гурт зображений в кумедних костюмах, що дуже зацікавлює та насичує кліп. Сама пісня звучить мелодійно та досконало, хочеться слухати ще і ще. Приємного перегляду.

“Брем Стокер”(назва колективу запозичена від псевдоніму ірландського письменника Брема Стокера) — відомий в Україні ска-панк-гурт, створений 1996 року у Рівному Михайлом Зоріним та Олексієм Казанцевим як український панк-проект розважального характеру.
Гурт акцентує свою увагу на виконанні україномовного репертуару, але і не гидує різномовними каверами. “Брем Стокер” мають свою власну студію Індюк рекордз, в якій записуються багато українських рок-гуртів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here