“Виклик прийнято”: Монатік переспівав новий хіт Лободи

0
577


Невтомний хітмейкер не припиняє вражати прихильників неочікуваними музичними композиціями. Не так давно Монатік випустив у світ свій черговий хіт під назвою «LOVE IT ритм», але на цьому артист не спинився. Цими днями він взявся ще й за кавери. Монатік прийняв челендж від Світлани Лободи та спробував переспівати її новий трек.
Композиція українсько-російської співачки «Пуля-дура» у виконанні мультиартистка чи не одразу охопила мережу. Сам же Монатік не забарився оприлюднити ролик із кавером на своїй офіційній сторінці в Instagram, що й спровокувало гучний резонанс. Згодом – відео перейняла і Світлана Лобода, продублювавши його у власному профілі.


Варто зауважити, що музиканти особисто знайомі один з одним далеко не перший рік. Раніше, коли Монатік ще не зробив собі імені іменитого артиста, хітмейкер став співавтором усім відомого треку Лободи під назвою «Сорок градусів». З того часу обоє підтримують теплі стосунки.
Відтак, допоки Лободу звинувачують у плагіаті за дивний кліп до композиції «Пуля-дура», Монатік вдався до яскравого піару. Світлана Лобода вирішила роздягнутись у своєму ролику буквально до кісток, але шанувальникам подібне рішення видалось аж надто подібним до одного із кліпів Роббі Вільямса. У будь-якому разі, Монатіку таки вдалось дещо вгамувати конфлікт між зіркою та її слухачами.

Днями раніше Світлана Лобода поширила на своїй офіційній сторінці в Instagram творчий конкурс. Згідно з його умовами, учасники повинні начитати речитативну частину нової композиції співачки у форматі скоромовки. Кому це таки вдасться, ролик необхідно одразу поширити у своєму профілі та додати хештег #пулядура.
Кращого із кращих Світлана Лобода буде обирати самостійно. Як обіцяє зірка, переможець отримає доволі таки вартісний приз – найновішу версію «айфону», iPhone X.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here