Євгенія Власова презентувала новий сингл після тривалої перерви

0
450


У свій 41-й День народження українська співачка Євгенія Власова зробила своїм шанувальникам довгоочікуваний подарунок – нову чуттєву композицію після тривалої творчої перерви. Наприкінці 2017 року зірка перенесла 4 складні операції через наслідки хіміотерапії. Зараз у Євгенії нове і дуже активне життя, вона нарешті повернулася на сцену.
Композицію на пісню “Відчуття” співачка презентувала на своєму Youtube-каналі. Євгенія зворушливо заспівала про весну, пробудження та свої відчуття, продемонструвавши свій неймовірний вокал, за яким так скучили фани. Вона також стала співавтором пісні разом з Романом Непомнящим та Ігорем Татаренко.
“Я дуже скучила за своїм слухачем. Адже поруч зі мною віддані та вірні шанувальники! Нарешті можу їх порадувати новою піснею! Дуже рада, що вона вийшла позитивною, і живою, як і сама весна! У моєму житті настає новий творчий етап. І сьогодні, як ніколи, я розумію, як багато мені хочеться сказати зі сцени!” – зазначає під відео співачка.

Прихильники Євгенії захоплені новим синглом: “Прекрасно і дуже душевно!”, “Клас! Справжній голос”, “Я й не знала, що так скучила за цим магічним вокалом! Ще й українською”, “Круто! З поверненням”, “Обов’язково чекаємо на кліп! Красуня, дякую за ці дивні відчуття!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here