“Юнак вже дорослий?”: MELOVIN презентував гаряче відео на нову пісню

0
680


Здається сором’язливий та щирий хлопчик, 22-річний MELOVIN, по-трохи стає справжнім чоловіком. Новий кліп виконавця став, здається, абсолютно новим подихом у його творчості, адже “свіже” відео переповнене пристрастю, сексуальністю, а сам MELOVIN постав у образі брутального мачо.
Сюжет у відео нагадує сценарій до фільмів про багате й розкішне життя у Голлівуді: казино, заможні чоловіки і розкішні дівчата. MELOVIN у ролику став картковим шахраєм, який вподобав сексуальну леді.
Їхня взаємодія виявилась дуже спекотною: від MELOVINа мало хто очікував такої відвертості та пристрасті, та молодий артист перевершив сподівання і довів, що він таки вміє дивувати.

Партнеркою музиканта по знімальному майданчику стала Яна Лаурінайчуте, володарка титулу “Королева України-2018”. У інтерв’ю телеканалу “СТБ” дівчина зазначила, що зйомки з MELOVINом принесли їй лише позитивні емоції. За словами красуні, у нього дуже сильна енергетика.
Для фанів співака, меловінаторів, відео також стало цілковитою, але приємною несподіванкою: “Кліп дуже відрізняється від того, що ти робив раніше, але Мел, це прекрасно!”, “Невже ми дожили до цього моменту? Ну, як завжди, шикарно-дорого, багато! Не зовсім в стилі Мела, але дуже сподобалося!”, “Дуже гарний кліп. Пристрасний, але не розпусний, як зараз багато хто любить знімати.”

Нагадаємо, що MELOVIN представляв Україну на міжнародному співочому конкурсі “Євробачення” у 2018 році у Португалії, де посів 17 місце. Не зважаючи на такий результат, участь у змаганні принесла музиканту омріяну популярність.
Тепер Мел багато гастролює, знімає, як бачимо, кліп та кліпом та, нарешті, заробляє на життя власною творчістю. До речі, у 2015 році MELOVIN переміг на співочому шоу “X-фактор”, завдяки якому про артиста дізналась вся Україна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here