“З фруктами на інтимних місцях “: MARUV оприлюднила новий відвертий кліп

0
422


Паралельно до гучної звістки про участь MARUV у новому сезоні «Танців із зірками», скандальна українська виконавиця ще й ошелешила мережу новим провокативним кліпом до пісні «Между нами». І, так, вам не здалось, співачка і справді вперше відтоді, як зазнала приголомшливої популярності, заспівала російською мовою. Ми ж її звикли слухати винятково англійською. У крайньому випадку, німецькою.
Менше з тим, нова музична композиція аж ніяк не виокремилась серед творчого репертуару MARUV загалом, за стилем виконання чи тональністю. Усе той же епатаж, тільки-от більш доступною для українців мовою (та інших жителів країн СНД). Відтак, складається враження, ніби артистка почала співати більш душевно. У дійсності, справа може бути у зрозумілості текстової частини.

View this post on Instagram

Tomorrow ? #междунами

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on


Разом з тим, власне кліп, що буквально таки щойно з’явився на офіційному YouTube-каналі знаменитості, за лічені хвилини набув приголомшливих результатів у категорії переглядів. Не дивно, зважаючи на вдало витриману колористику відеороботи та сцени, що змушують тремтіти від захвату. Єдине, що вже традиційно, настільки відверта постановка не змогла обійтись без критики з боку так званих «мережевих експертів».
Пошлі елементи ролика далеко не кожному припали до вподоби. Але, що не викликає жодних сумнівів, кліп неможливо не додивитись до кінця. За відсутності сюжету як такого, він цікавий. А від гармонійної постановки кадру годі й відвести око, що вже казати про вкрай звабливі сцени за участі MARUV та її колег по паркету. «Спроможна тільки на стриптиз», що ж , це вона покаже на «Танцях із зірками», про що згодом.

Латексне кімоно із пікантними розрізами на стегнах, характерні високі підбори і, на додачу, червоний ірокез – подібний образ, безумовно, вдало виглядав на тлі загально антуражу, який створили декорації в азіатському стилі та напівголі танцівниці із фруктами. Сама ж MARUV стала немов «вишнею на торті» чи то на загальній картинці неординарної режисерської роботи.
Артистка взяла участь і в еротичних сценах зі своїм шоу-балетом, і виконала сольний танець із азіатськими віялами. І, так, не обійшовся кліп також без пластики та вже таких звичних для MARUV шпагатів. Особливо вражають образи персонажів кліпу. Яскравий макіяж та ще епатажніші зачіски вдало доповнили загальну концепцію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here