“Завжди буду вдячний батькам!”: Олег Винник виступив у рідному селі

0
1498

45-річний Олег Винник вже декілька років як став легендою української поп-музики. У будь-якому куточку України його знають, слухають та люблять. 14 травня співак дав масштабний концерт у своєму рідному селі на Черкащині і, як не дивно, зібрав цілий стадіон. Виступив Винник, бо того за життя бажали вже покійні батьки зірки.
Артист поділився знімками з концерту на своїй Інстаграм-сторінці. До його виступу навіть встановили величезну сцену з підсвіткою та екранами. Вочевидь, у історії звичайного українського села ця подія стане дійсно визначною.
Під світлинами Олег пише: “Вчора був дуже емоційний і зворушливий вечір! Я ніколи не уявляв і не мріяв побачити у рідному селі таку величезну кількість людей. Дякую, що прийшли, приїхали… Дякую, що співали разом зі мною. Я завжди буду вдячний своїм батькам, адже якби не вони, я б не стояв на сцені. Вчора на концерті я серцем відчував їх присутність. Червоний Кут, 14.05.2019 – цей день запам’ятаємо назавжди!”.

View this post on Instagram

Вчора був дуже емоційний і зворушливий вечір! Я ніколи не уявляв і не мріяв побачити у рідному селі таку величезну кількість людей. Дякую, що прийшли, приїхали… Дякую, що співали разом зі мною. Я завжди буду вдячний своїм батькам, адже якби не вони, я б не стояв на сцені. Вчора на концерті я серцем відчував їх присутність. Червоний Кут, 14.05.2019 – цей день запам'ятаємо назавжди ?

A post shared by Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@olegg.vynnyk) on


Відвідувачі концерту просто вражені феєричним шоу від народного улюбленця: “Я там була. Це було щось нереальне, мені дуже сподобалося. Я не вірила власним очам, коли побачила вас так близько!”, “До сліз, дуже зворушливо. Олеже, ви у нас найкращий”, “Дякуємо! Це було так круто!”, ” Якби не ви, не було б таких нереально крутих емоцій. Ми цього ніколи не забудемо”, “Червоний Кут Вас обожнює”, “Спасибі велике вам за атмосферу, яку неможна забути”.
Відомо, що батьки Олега Винника були звичайними фермерами. Близько року тому телеканал “1+1” навідався на батьківщину співака, де поспілкувався з його земляками. Ті розповіли, що Олег дуже рідко навідується до батьків, не допомагає грошима та і взагалі живе окремим життям. Правда це чи ні – невідомо, однак після цього Винник образився на телеканал та, ймовірно, відмовився від співпраці з “1+1”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here