“Життя поділилось на до та після”: Слава Камінська після розлучення заспівала про нещасливе кохання

0
1227


Ні для кого не є таємницею те, що справжнє мистецтво зароджується в момент душевних переживань його творця. От і Слава Каміська, яка зовсім нещодавно пережила розлучення з чоловіком, заспівала про кохання так, як не робила цього раніше. Зірка презентувала на Youtube-каналі гурту “НеАнгелы” нову ліричну композицію під назвою “До и после”.
4 роки жило кохання руденької з відомого гурту та знаного пластичного хірурга Едгара Камінського. Їхнє розлучення стало для всіх справжнім шоком, адже пара абсолютно ніяким чином не показувала публіці, що між ними чимало непорозумінь. І навіть двоє маленьких дітей, 3-річна донька Лаура та 4-річний син Леонард, не змогли втримати їхні стосунки.
У новій пісні Слава заспівала про те, як життя поділилось на “до та після”. Лейтмотивом пісні стало нещасливе кохання, яке героїня намагається “заглушити” різними способами, аби ці почуття, що ще таки не згасли, не розривали її душу.

Фани зірки вважають, що Слава абсолютно точно описала свої почуття у цей життєвий період у цій композиції. На своїй Instagram-сторінці співачка прокоментувала, що ж насправді для неї “до”, а що – “після”. 34-річна артистка пише:
“У кожного своє до і після. ДО – це енергія, сила і бажання реалізовувати і ідеалізувати, а ПІСЛЯ завжди залишається історія, яку створюємо ми і яка створює нас. Моє ПІСЛЯ стало сенсом мого життя, якого не було ДО! Моє ПІСЛЯ подарувало мені абсолютну любов і можливість чути найзаповітніше слово «Мама»! Моє ДО подарувало мені надію, силу і можливість реалізовувати своє призначення”.

Фани вражені глибиною, яку Слава вклала у виконання цієї композиції автора Леоніда Басовича. У коментарях під треком невпинно лунають слова підтримки та захоплення від шанувальників гурту:
“Не дарма Слава на обкладинці пісні. І те, що з нею було До і Після.. з Едгаром. Дуже душевна пісня”, “Як завжди неймовірно і складно описати словами, наскільки голос і слова забиваються в мозок і дістають звідти картинки зі спогадами!”, “Дай Бог не відчувати ці почуття “до і після” більше ніколи. Пісня і голос чудові”, “Ти неймовірна, тримаю тебе за кулаки, бажаю, щоб твоє серце перестало плакати”.
Однак, чимало юзерів також пишуть, що ця пісня саме зараз – яскраво виражений піар гурту “НеАнгелы”. Скандал з розлученням однієї з учасниць, звісно, збільшив популярність гурту, однак, те, що Слава вклала душу у композицію, залишається без сумніву.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here