Зірка “Школи” Анна Трінчер презентувала новий кліп з акторами серіалу

0
645


17-річна Анна Трінчер встигає не лише зніматися у одному з найпопулярніших українських серіалів “Школа”, а й будувати свою кар’єру у музичній індустрії. Співачка презентувала кліп на композицію “Школа”, у якому з акторами серіалу заспівала про неповторні роки у житті кожної людини. 
“Цю пісню я присвячую не тільки серіалу “Школа”, а й усьому шкільному життю. Це найяскравіший та найемоційніший період, ми вчимося, робимо помилки, знаходимо друзів. Тут наша перша закоханість, наші перші розчарування і зради – але це робить нас сильнішими та досвідченішими,”– написала зірка під відео.
До кліпу увійшли кадри з перших двох сезонів серіалу “Школу”, а також новий відеоматеріал, де усі актори вже значно доросліші. Вийшло доволі чуттєве, ностальгічне відео, з “позитивною” ноткою суму. До слова, третій сезон серіалу під назвою “Випускний” вийшов на українські екрани 4-го березня. Це буде остання частина “Школи”.

Чуттєва пісня навіяла на шанувальників Анни приємні спогади про шкільні роки: “Це так зворушливо. Я не можу перестати її слухати. Я тепер зрозуміла, як скучила за школою”, “Тільки зараз зрозуміла, як для мене важлива моя школа”, “Це просто неймовірно. Ностальгія за школою..”.
Ну і, звичайно, відзначили вокальні дані 17-річної Анни Трінчер. Нагадаємо, що дівчина пройшла до суперфіналу восьмого сезону проекту “Голос країни”, а також представляла Україну на “Дитячому Євробаченні” у 2015 році у Болгарії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here