Зізнання Потапа у коханні зібрало понад 4 млн. переглядів

0
444


Не так давно світ вразила подія, про реальність якої годі й було мріяти. Вони переконано заявляли, що не пара і бути нею не можуть, але таки разом стали до вінця. Вони роками стояли на одній сцені у славнозвісному дуеті «Потап и Настя», сьогодні ж стали однією із найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу. І, без перебільшень, однією із найбільш резонансних.
Спершу Каменських випускає у мережу небагатослівний трек під назвою «Обіцяю», згодом же з’являються переконливі плітки про майбутнє весілля екс-колег. Прихильники із насторогою поставились до подібних новин, але, водночас, із нетерпінням очікували дня «ікс». І це таки трапилось. Ще до моменту, як були оприлюднені бодай які-небудь фотодокази, Олексій Потапенко випустив промовистий кліп до пісні «Константа».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

4 миллиона просмотров, так быстро,спасибо @kamenskux и всем вам за ❤️ #птп #константа #nk #bearanddiamond ??

Публикация от Oleksii Potapenko (@realpotap)


Не дивно, що сольний ролик знатного українського репера вмить опинився у ТОПах популярності на платформі YouTube. У чорно-білому стилі Потап та поруч із Настею. Тільки-от Каменських не обмовилась ні словом. Вперше у спільній відеороботі співачка не була співачкою, а була музою. Жінкою, у яку закоханий виконавець. Але усіх вразило інше – весільна сукня у фіналі ролику.
Втім, захоплюватись кліпом довелось не довго. Згодом усе побачене на картинці стало дійсністю, і Каменських таки вбралась у весільну сукню та дала обітницю кохання своєму продюсеру, Потапу. Разом з тим, про роман нарешті заговорив український зірковий бомонд. Після років приховування таємниці знаменитості нарешті змогли розповісти своїм прихильникам усю правду, і робили вони це невпинно упродовж усього весілля і навіть довше.

Разом з тим, популярність відеозізнання Потапа у коханні тільки зростала. Минули лічені дні, а репер уже зміг похизуватись показником у понад чотири мільйони переглядів. І, що зрозуміло, це тільки початок. Про подібні успіхи виконавець розповів прихильникам на своїй офіційній сторінці в Instagram. Користувачі, у свою чергу, не змогли стримати захвату і в один голос почали висловлювати слова щастя за молоде зіркове подружжя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here