Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeУкраїнаІнтерв'юУкраїнський фолк гурт «GG Гуляйгород» випустив святковий альбом

Український фолк гурт «GG Гуляйгород» випустив святковий альбом

Представлена ​​музична новинка є україномовною і складається з десяти пісень. Про новий альбом, про небажання співати свої пісні російською мовою та про свій перший концерт – читайте в нашому ексклюзивному інтерв’ю.

– В якому музичному жанрі працюєте і чому вибрали саме цей музичний жанр?

Ми поєднуємо етніку з електро, це і називається одним словом – етноелектро. На меті було винести етномузику на широку аудиторію, на велику сцену.

– Хто зазвичай пише пісні в гурті «GG ГуляйГород»? Як це відбувається?

– Буває, що наш саундпродюсер Андрій Антоненко створює електронний підклад під певну пісню, а потім, прослухавши цей підклад, розуміємо, що краще до нього дібрати іншу пісню. Тому процес створення пісні захопливий і часом – непередбачуваний.

– Що ви намагаєтеся передати слухачам за допомогою вашої музики?

– Намагаємося передати певний настрій, емоцію. Важливою складовою є саме народні мелодії, вони найдужче «беруть за живе» слухача, тим більше, коли вони виконуються відкритим тембром, так званим «білим голосом».


– Чим нові пісні з нового альбому «Панянка» відрізняються від пісень з інших ваших музичних альбомів? Ви намагаєтеся щось змінити?
– Намагаємося бути в тренді. Додаємо різні етнічні інструменти в наші треки, створюємо колаборації з іншими музикантами. В цьому альбомі, окрім народних пісень, є ще багато авторської начитки.
– У яких великих містах України ви ще не виступали, але дуже хотіли б виступити?
– Ми гастролювали з концертним туром по Україні і виступали уже в усіх великих містах, але ще б залюбки повторили свої виступи у Львові, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові.
– Перший свій концерт пам’ятаєте? В якому місті це було і що це був за захід?
– Перший наш концерт, презентація проєкту «GGГуляйгород», був на фестивалі «Країна мрій» у 2015 році в Пирогові. Ми частенько брали участь у цьому фестивалі, але саме цього разу вперше винесли на публіку власно створений музичний продукт.
– Ви граєте мікс фолку та електроніки. На ваш погляд, чому електронна музика зараз настільки популярна у всьому світі?
– Електронна музика динамічно розвивається через доступність її створення. Багато хто може в комп’ютері створювати свої композиції. А ще у електронної музики широкий спектр звуків і в поєднанні з акустичними традиційними інструментами створює дуже цікавий звуковий пейзаж.

– Мова ваших пісень – українська. Чому? Все-таки з російською мовою у вас було б набагато більше шанувальників.
– Наша мова спілкування українська. Ми творимо український музичний продукт, який базується на національному фольклорі. Тому, якщо вже розширювати коло шанувальників, то через додавання чи використання англійської мови.
– Назвіть, на вашу думку, топ-3 помилок початківців музикантів, які хочуть швидкої слави?
– На нашу думку, є декілька значних помилок у початківців музикантів. Стати гуртом одного хіта, тобто, створити хіт та хайпонути. А завтра за тебе забудуть, бо ти нічого нового не створюєш, а потрібно на хайпі вже думати на перспективу. Наступне, може бути неправильний розподіл бюджету, бо швидка слава дорівнює швидкому згасанню коштів. І якщо на початку склалися зірки так, що ти маєш швидку славу, то, згодом, складніше буде підтримувати увагу слухача, який чекатиме нових і нових швидких спалахів.
– Щоб ви сказали читачам цього інтерв’ю, які ще не слухали ваших пісень?
Завжди цікаво почути щось нове, тому заходьте в новий рік з новим плейлистом.

Цікаве про гурт:

GG ГуляйГород – етно-електро проект, що поєднав український фольк із трендовим EDM (ElectronicDanceMusic). Особлива енергетична суміш «GG» – це скрипки, сопілки, народний вокал і запальні DJ-мікси.

Сформований на початку двохтисячних років, фольк-гурт «ГуляйГород» добре знаний своїми творчими експериментами як в Україні, так і за кордоном. 2005 року гурт «Тартак» випустив альбом «ГуляйГород» як результат співпраці музичних колективів.
Особливо насичені подіями останні три роки: альбоми «GG» та «EthnoEnerGGy», відеокліпи, подорожі з концертами у Європі та в Індії, дует з американським репером KingKwaZulu у пісні «Гаївка», участь у великих українських фестах таких як AtlasWeekend, RespubicaFEST, GogolFest, KhortytsiaFreedom та інших.
Проект демонструє все більше зацікавлення у світі українським співом, що лунає в електронному танювальному аранжуванні, а сингл «Зайчик» вийшов у фінал музичного конкурсу «Хітконвеєр 2018» на каналі М2.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments