Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаФактиУпізнали Олега Винника під "Маскою"? Топ-5 фактів про улюбленця усіх "вовчиць" України

Упізнали Олега Винника під “Маскою”? Топ-5 фактів про улюбленця усіх “вовчиць” України


Схоже, справжніх “вовчиць” не проведеш – вони знають про Винника усе і навіть більше
На шоу “Маска” українці традиційно виконують одне й те саме завдання: вгадують, хто ж ховається за купою костюмів та зміненим голосом. Нещодавно, на сторінці проекту з’явилися топ-5 підказок, котрі допоможуть розпізнати в новому сезоні улюбленця усіх “вовчиць” Олега Винника, пише Знай.

Для того, аби дізнатися, під якою саме маскою ховається співак, глядачам варто проявити уважність та застосувати логіку. Подібні підказки з’являтимуться на шоу постійно:
Топ-5 фактів, аби впізнати Винника:
20841 – поштовий індекс селища Вербівка, Черкаської області. Саме там виріс Олег Винник
Співак зіграв епізодичну роль у фільмі “Скажене весілля”
Час від часу стадіони стають місцем роботи для артиста, бо там проходять його концерти. Тому будь-який натяк на стадіон означатиме, що перед вами не просто людина у масці, а саме Олег.
Українська народна пісня “Ніч яка місячна” увійшла до альбому Олега Винника.
На його каналі – 555 000 фоловерів, а “срібну кнопку” дають за кожні 100 000. Тобто, можна сказати, що Олег має 5 з половиною таких кнопок.
Фанати співака одразу докинули своїх припущень: “Як можна не впізнати Винника? Його хода видала, ноги”, “Вгадала все, окрім підказки з піснею, думала, що це “Вовчиця”, “Ті, хто був на концертах Винника, запам’ятають кожен рух улюбленого артиста”, “Такий тендітний, пишуть, що ледь не вмер у голові буйвола, треба було йому метелика вдягати”, “Просто по масці буйвола, подумала, що це Винник. Це ж його рік”, – пишуть у коментарях.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments