П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяВагітна Джіджі Хадід показала фото з голим животом, після чуток про пологи

Вагітна Джіджі Хадід показала фото з голим животом, після чуток про пологи

Нещодавно батько Джіджі Хадід поділився зворушливим віршем, що він присвятив своїй онучці. Після цього прихильники Джіджі подумали, що вона вже народила дитину.
Вірш Мохамеда Хадіда називається «Дідусеве серце»:
«Привіт, маленька онучка, це я. Моє серце радіє. Я бажаю тобі сонця та місяця, я бажаю тобі щастя. Знай, що дідусь завжди буде поруч. Я зроблю для тебе все, моя дорога. Коли я дізнався, що ти до нас прийдеш, я посміхнувся та змахнув сльози. Але одна сльозинка все-таки впала, тому що я зрозумів, що віддам тобі своє серце».
У публікації з віршем Мохамед, також, звернувся до Джіджі:
«В ім’я Господа нашого милосердного я хочу сказати, що люблю тебе та дуже пишаюся тобою, Джіджі».


Після цієї публікації один з підписників поцікавився у Мохамеда, чи не народила Джіджі, але він відповів, що «поки ні». А потім і зовсім видалив свій пост, через що фанати сім’ї переполошилися та вирішили, що Хадід «проговорився».
Тим часом Джіджі опублікувала серію вагітних фотографій.
«Десь 27 тиждень. Час пролетів», – підписала вона знімки, на яких постала у короткому топі, що відкриває її живіт, та у панамі.

View this post on Instagram

from about 27 wks ?? time flew

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on


Про те, що 25-річна Джіджі готується стати мамою, стало відомо у квітні. Батько її дитини – Зейн Малік. Довгий час модель не афішувала свою вагітність та перші місяці не хотіла викладати фотографії з животом.
«Я поділюся ними, але пізніше. Зараз я просто насолоджуюся новим досвідом та не хочу щоранку переживати про те, що мені треба щось постити та виглядати милою на фото», – пояснила фанатам модель.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments