Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиВел Кілмер розповів про стан здоров'я після трахеотомії та раку горла: "Я...

Вел Кілмер розповів про стан здоров’я після трахеотомії та раку горла: “Я відчуваю себе набагато краще”

Просуваючи свій новий фільм “Золота жила”, 60-річний актор Вел Кілмер розповів про трахеотомію, викликаною його дворічною боротьбою з раком горла. Хірургічна процедура, яка включає розріз у дихальному горлі та установкою трахеотомічної трубки для поліпшення дихання, повністю змінила його голос, через його хриплість стало важко говорити та бути зрозумілим.
Проте, Кілмер сказав USA Today: “Я відчуваю себе чудово, та у мене відмінне здоров’я”. І, намагаючись відвернути від себе увагу, він додав, що його донька Мерседес Кілмер, яка з’являється разом з ним у фільмі “Золота жила”, “чудово себе почуває, прекрасно виглядає та у неї відмінне здоров’я”.
Кілмер, який розповів про рак та трахеотомію у своїх мемуарах “Я твій Гекльберрі”, на цьому тижні в ефірі “Good Morning America” сказав, що грати після операції, яка змінила його голос, “все одно, що вчити нову мову”.
“Це як будь-яка інша мова або діалект”, – сказав він. “Ви повинні придумати спосіб спілкування, який нічим не відрізняється від будь-якого іншого акторського виклику, але це просто дуже унікальний набір обставин”.
“Мій голос звучить так, ніби мене збив бетонозмішувач”, – сказав він. Попри це порівняння, він додав: “Але я відчуваю себе приголомшливо. Деякі дні краще, ніж інші, але я дуже швидко видужую, так що так, я буду працювати до 150 років. Я хочу зіграти найстарішу людину на Землі”.
Під час прес-туру, Вела Кілмера запитали про фільм “Кращий стрілець: Маверік”, прем’єра якого була перенесена на липень 2021 року, через пандемії коронавірусу, але він не розкрив ніяких деталей фільму.
Фактично, він навіть не відповів, чи буде він носити у фільмі фірмові Ray-Ban Тома “Iceman” Казанського, відповідаючи: “Я не знаю, секрет це чи ні. І ніколи не знаєш, що залишають або що вирізають з фільму. Так що ви можете побачити мене в них, а може і ні. Але з певністю можу сказати, що зачіска залишилася колишньою”.
У мемуарах Вела Кілмера він писав про те, як благав взяти участь в сиквелі. Що змусило Тома Круза погодитися? “Ми були близькі вже давно. Я завжди захищав його у пресі. Я ніколи не розумів ворожості по відношенню до нього, крім того факту, що він успішний”.
У 2015 році Кілмеру було поставлено діагноз рак горла. Спочатку спростувавши новину про те, що він хворий, він публічно підтвердив діагноз у 2017 році.
Просуваючи свої мемуари у квітні Вел Кілмер сказав, що він “молився, і це була моя форма лікування”. Він також пройшов курс хімієтерапії та курс променевої терапії, але сказав, що молитви були його істинним лікуванням. Він також сказав, що його трахейна трубка виникла у результаті “променевої терапії та хімієтерапії”. “Це не від раку … Це “лікування” завдало мені страждання”, – сказав Кілмер.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments