Субота, 13 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиВідновлення зйомок «Бетмена» обіцяють у вересні

Відновлення зйомок «Бетмена» обіцяють у вересні

Видання Variety повідомляє, що, за даними джерел, близьких до студії Warner Bros., на початку вересня у Великобританії можуть поновитися зйомки фільму «Бетмен». До припинення зйомок у березні цього року через пандемію коронавірусу вони тривали протягом семи тижнів. Залишилося відзняти матеріалу приблизно на три місяці зйомок, тому, якщо чутки виявляться правдивими, зйомки можуть бути завершені до кінця цього року.


На підтвердження інформації джерела повідомляють, що на студії Warner Bros. Studios Leavesden почалося зведення декорацій для фільму. Але з урахуванням швидко мінливого характеру пандемії відновлення зйомок може бути відкладено на деякий час. Раніше кінокомпанія вже почала зйомки «Матриці 4» у Берліні, що дозволить на практиці відпрацювати протоколи безпеки. І це повинно допомогти відновити зйомки «Бетмена».
Представники кінокомпанії відмовилися коментувати чутки про відновлення зйомок. Раніше повідомлялося про перенесення дати прем’єри з літа 2021 року на 1 жовтня 2021 року.
Режисер картини – Метт Рівз, у фільмі знімаються Роберт Паттінсон, Зої Кравіц, Пол Дано, Енді Серкіс та Колін Фаррелл. Очікується, що на заході DC FanDome шанувальники дізнаються більше про сюжет майбутньої стрічки.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments