Неділя, 7 Серпня, 2022
HomeУкраїнаКурйозні новиниВідстоювали почуття, – Тіна Кароль прокоментувала скандал довкола роману з Даном Баланом

Відстоювали почуття, – Тіна Кароль прокоментувала скандал довкола роману з Даном Баланом

Стосунки колишніх тренерів “Голосу країни” Тіни Кароль і Дана Балана викликали неоднозначні реакції глядачів. Одні були переконані в романі артистів, інші не вірили їхньому флірту. Проте співачка несподівано заявила, що почуття таки були.
Знаменита Тіна Кароль перебуває в Казахстані в рамках промо-туру нового альбому “Красиво”. Зірка зустрічається з фанами та дає відверті інтерв’ю на місяцевих телеканалах і радіостанціях. Днями вона з’явилася в студії “Авторадіо” та зробила найвідвертішу заяву про стосунки з Даном Баланом.
Вона розповіла, що після скандального зізнання продюсера “Голосу країни” Володимира Завадюка їм з Даном Баланом довелося “відстоювати почуття”. Так, артистка спровокувала нову хвилю чуток про те, що роман між ними справді був.

“Нам довелося разом відстояти наше ім’я, відстояти наших шанувальників, відстояти наші почуття. І я рада, що вся ситуація розрулилася і всі все зрозуміли. Подивимося, як доля скерує наші серцеві струни”,– оголосила Тіна Кароль. Після відвертого зізнання артистка додала: “Більш конкретної відповіді не чув ніхто”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments