Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівВіталій Козловський «відростив живіт» за свята

Віталій Козловський «відростив живіт» за свята

Красунчик Віталій Козловський давно зводить з розуму шанувальниць своїм накачаним рельєфним тілом, але остання публікація артиста в Instagram доводить, що карантин не пройшов для нього безслідно: замість бажаних “кубиків” фанати побачили помітно кругленький живіт.
Віталій Козловський давно асоціюється з ідеальними чоловічими формами, адже він активно демонструє результати своїх наполегливих тренувань в залі, підкреслюючи мускулисте тіло і виставляючи його напоказ перед шанувальниками в соцмережі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vitaliy Kozlovskiy (@vkozlovskiy)

Але, мабуть, артисту трохи набридли численні солоденькі коментарі про його зовнішності і він вирішив розбавити її помітними змінами. Козловський показав фото, де його вага і параметри значно змінилися і виросли в ширину.
На знімку Віталій Козловський позує без сорочки, хоча вона йому тут явно не завадила б, оскільки на першому плані знаходяться значних розмірів пивний живіт і трохи обвислі чоловічі груди.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vitaliy Kozlovskiy (@vkozlovskiy)

Звичайно, так співак вирішив розбавити атмосферу і трохи пожартувати над собою і своїм іміджем. Результати його роботи в фоторедакторі вражають, адже з знаменитого накачаного красеня-брюнета Козловський перетворився в середньостатистичного чоловіка, який не уявляє своє життя без дивана і пляшки пива.
Сам Віталій Козловський підписав свою роботу жартівливими виправданнями про те, що нове тіло – це вплив різдвяної куті і карантину. Але фанати зрозуміли гумор співака і підтримали його зустрічними жартами в коментарях.
“У цьому щось є”, “Побічний ефект після купання в -12”, “Більше схоже, що там хтось оселився місяців 5 так тому”, “Жесть”, – написали фоловерів в соцмережі.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments