Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівВлад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Влад Яма з дружиною поріднилися з олімпійською призеркою
Дружина українського хореографа Влада Ями Ліліана показала дуже ніжне фото з ніжкою немовляти у шкарпетці з ангельськими крильцями. Ця дитина стала їх хресним сином. Відповідний знімок вона розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі “Інстаграм”, пише Знай.

Авжеж, це не її чотирирічний син Леон, який є єдиною дитиною пари (принаймні, поки що). Річ у тім, що Ліліана разом з чоловіком побувала на церемонії хрещення дитини в одній з православних церков і стали хрещеними батьками малюку.
Про це говорить інша інстаграм-історія, на якій показаний колективний знімок присутніх на таїнстві. Друге фото є репостом “сторі” зі сторінки фітнес-тренера Дмитра Момота. Це його син, як і його дружини Ганни Безсонової — української гімнастки, чемпіонки світу і дворазової олімпійської медалістки.

Про народження сина пари спортсменів стало відомо на початку листопада. Пологи приймали у США, де й проживає пара. Тоді ж жінка і поділилася іншим знімком з ніжкою малого.
Про те, що Яма є близьким другом подружжя Безсонової і Момота він не так давно розповів Катерині Осадчій у програмі “Світське життя”. Тоді ж ведуча і запитала, чи часом не стане Влад хресним батьком дитині – і схоже, що Осадча виявилася права.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments