Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаІнтерв'юВлад Яма зізнався, за що лає його дружина

Влад Яма зізнався, за що лає його дружина

Відомий танцюрист Влад Яма може отримати сувору догану вдома.
Харизматичний та талановитий Влад Яма своїми па може підкорити будь-яку дівчину. Але вдома Влада чекають двоє людей, які назавжди полонили його серце – дружина Ліліана та син Леон. Правда, зустрічають вони главу сім’ї не завжди компліментами.
“Мій син може насварити за те, що я занадто довго був на роботі. Буває, він мене не відпускає на роботу, тримає за руку і каже: «Не пущу тебе». Доводиться йти, адже я заробляю для родини та для нього у тому числі. Коли у неділю ми йдемо у ресторан або заходимо у дитячий магазин або магазин іграшок, повинні бути гроші, щоб оплатити все це”, – розповідає Влад Яма.

Ліліана лає коханого чоловіка з іншого приводу.
“За те, що я забув купити листя салату. Дружина любить, щоб я купував їй все, що вона хоче. Іноді прохання не дуже систематизовані. Вона може спочатку сказати одне, через час інше, потім зателефонувати та сказати третє, смс написати четверте, а у месенджер – п’яте. Все це зібрати разом складно, потрібна єдина система. Але я знав, на що йду, коли одружився. Тому реагую спокійно”, – сміється хореограф.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments