Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаЖиття артистівВолодимир Остапчук знову одружується

Володимир Остапчук знову одружується

Телеведучий Володимир Остапчук одружується вдруге. Попри те, що минуло лише півроку з дня скандального розлучення з Оленою Войченко, Володимир Остапчук зробив пропозицію руки та серця своїй дівчині Христині Горняк.
Заручини пари пройшли у Туреччині під час прогулянки на яхті по затоці Босфор. Кохана Остапчука нічого не очікувала, адже у цей вечір вона організовувала сюрприз для самого Володимира на честь річниці їх знайомства.
Але, сюрприз очікував саму Христину. Звичайно ж, дівчина довго не роздумуючи, відповіла “Так!”. Про цю щасливу подію закоханні розповіли у соцмережах.
На своїх сторінках в Instagram Володимир та Христина поділилися зворушливими кадрами з заручин. Також, на одному зі знімків можна побачити величезну каблучку на пальці у Горняк.
Відзначимо, що Володимир познайомився з Христиною на весіллі в Італії. Остапчук був ведучим, а Горняк – подружкою нареченої. На той момент телеведучий ще був у шлюбі з Оленою Войченко.
З Оленою Володимир познайомився, коли він був студентом інституту. Вони прожили у шлюбі 12 років. Зараз у них підростає двоє дітей – донька Емілія та син Еван.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments