Середа, 10 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиВийде новий фільм "Брудні танці" з Дженніфер Грей

Вийде новий фільм “Брудні танці” з Дженніфер Грей

Генеральний директор Lionsgate Джон Фельтхаймер підтвердив, що Дженніфер Грей зіграє головну роль та з’явиться у якості виконавчого продюсера нового фільму “Брудні танці”. Джонатан Левін та Джилліан Борер будуть режисерами нового фільму, а сценарій напишуть Міккі Дотрі та Тобіас Іаконіс.
Перший фільм “Брудних танців” був випущений у 1987 році та зібрав у світовому прокаті 218 мільйонів доларів при витратах на виробництво 5 мільйонів доларів. Картина отримала “Оскар” та “Золотий глобус” за оригінальну пісню “(I’ve Had) The Time of My Life” Френка Превайта, Джона ДеНіколи та Дональда Марковіца. На “Золотий глобус” “Брудні танці” були номіновані в категорії комедія/мюзикл, відзначаючи Патріка Суейзі, як актора комедії/мюзиклу, а також Дженніфер Грей у категорії “Краща акторка”. Lionsgate є правовласником інтелектуальної власності та у 2004 році випустив сиквел “Брудні танці 2”, який зібрав 28 мільйонів доларів по всьому світу.
“Це буде, зокрема, той романтичний, ностальгічний фільм, якого чекали шанувальники франшизи та який зробив його найбільш продаваним фільмом в історії компанії”, – сказав Джон Фельтхаймер.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments