Середа, 10 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиВийшов перший трейлер серіалу «ВандаВіжн»

Вийшов перший трейлер серіалу «ВандаВіжн»

Під час 72-ї щорічної церемонії вручення премії «Еммі» був представлений перший трейлер серіалу Marvel «ВандаВіжн». Конкретна дата прем’єри в трейлері не вказувалася, але глядачам обіцяно, що серіал вийде в цьому році. Що повинно порадувати шанувальників кіновсесвіту на тлі перенесення, через пандемію коронавірусу, численних проєктів, включаючи «Чорну Вдову», «Локі» та «Сокола і Зимового Солдата».
Серіал «ВандаВіжн» розповість про двох супергероїв – Ванду Максімофф (Елізабет Олсен) та Віжна (Пол Беттані). Після того, як Віжн загинув від руки Таноса в «Месники: Війна нескінченності», з’ясовується, що він якимось чином вижив. Тепер вони з Вандою живуть щасливим життям в тихому передмісті. Але навколишня їх реальність зовсім не те, чим здається на перший погляд.

Крім Елізабет Олсен та Пола Беттані, в серіалі знімалися Кет Деннінгс, Тейона Перріс, Рендалл Парк та Кетрін Хан. Режисером став Метт Шакман, а сценарій написав Джейк Шеффер. Глядачам обіцяють класичний ситком у декораціях кіновсесвіту Marvel. Елізабет Олсен сказала про майбутній серіал:
«Я так рада за фанатів, якщо вони знайомі з Багряною Відьмою з коміксів, то, думаю, їм сподобається новий серіал. Він досліджує, звідки взялося ім’я Багряна Відьма та чим вона відрізняється від Ванди Максімофф. Раніше у фільмах її завжди звали Вандою, прийшов час розібратися з цим».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments