Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeКіноФільмиВийшов трейлер фільму «Ребекка» з Армі Хаммером та Лілі Джеймс

Вийшов трейлер фільму «Ребекка» з Армі Хаммером та Лілі Джеймс

Вже скоро шанувальники класичного роману Дафни Дюморье «Ребекка» отримають ще одну екранізацію улюбленої книги. Головні ролі у картині виконають Лілі Джеймс та Армі Хаммер. Напередодні прем’єри, Netflix презентував перший трейлер до нового фільму.
Роман «Ребекка» був опублікований у 1938 році, а вже у 1941 році у світ вийшла перша екранізація, режисером якої став Альфред Хічкок. Це історія про другу місіс де Вінтер (Лілі Джеймс), нової дружини красивого та загадкового Максима де Вінтера (Армі Хаммер). Сором’язлива та незграбна героїня Джеймс знайомиться з Максимом у сонячному Монте-Карло. Молоді люди без пам’яті закохуються одне в одного та після весілля перебираються жити у Мендерлі, розкішний родовий маєток де Вінтера. Однак щастя молодят починає затьмарювати пам’ять про першу дружину Максима, на ім’я Ребекка. Стає очевидно, що зловісна та страхітлива домробітниця місіс Денверс (Крістін Скотт Томас) абсолютно не рада новоспеченої господині Мендерлі.

Режисером нової версії «Ребекки» став Бен Вітлі, а автором адаптованого сценарію виступить Джейн Голдман. Прем’єра фільму відбудеться 21 жовтня на Netflix.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments