Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиВийшов трейлер серіалу «Ретчед», приквела «Пролітаючи над гніздом зозулі»

Вийшов трейлер серіалу «Ретчед», приквела «Пролітаючи над гніздом зозулі»

Сервіс Netflix випустив фінальний трейлер нового серіалу «Ретчед» від продюсера та режисера Раяна Мерфі. Серіал позиціюється, як приквел культового роману Кена Кізі «Пролітаючи над гніздом зозулі» та його екранізації. Головною героїнею стане головний антагоніст роману медсестра Мілдред Ретчед.
Події серіалу розгорнуться у кінці 1940-х років, коли молода Мілдред влаштується працювати медсестрою у психіатричну клініку. Творці збираються показати шлях, який вона пройшла від звичайної людини до лиходія. І це вже турбує кінокритиків. Ґрунтуючись на трейлері, вони стверджують, що ніхто не сумнівається у здатності Netflix створити якісний продукт, але викликає серйозні сумніви те, що серіал називають приквелом «Пролітаючи над гніздом зозулі».
У фільмі персонаж уособлював банальність зла, бувши ілюстрацією «синдрому вахтера». Маленька людина з маленькою владою, який бюрократичними правилами отруює життя навколишнім. Серіал же, схоже, збирається перетворити Ретчед у розважливого психопата, жіночу версію Джокера. Але чи справедливі ці побоювання, можна буде зрозуміти лише після виходу серіалу.

У серіалі знялися Сара Полсон, Шерон Стоун, Вінсент Д’Онофріо. Прем’єра першого сезону відбудеться 18 вересня.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments