Середа, 17 Серпня, 2022
HomeУкраїнаСвітська хроніка"Винен Балан": Тіну Кароль розкритикували за новий альбом

“Винен Балан”: Тіну Кароль розкритикували за новий альбом

Українська співачка Тіна Кароль нещодавно презентувала альбом під назвою “Красиво”. Артистка продемонструвала новий сценічний образ та стиль у музиці, чим викликала різні реакції у прихильників. Деякі користувачі мережі розкритикували Кароль та зауважили, що в її нових треках відчувається вплив Дана Балана.
Нагадаємо, що виконавиці приписують роман з харизматичним молдавським співаком Даном Баланом. Багато шанувальників розчаровані новим альбомом Тіни, чого не приховують в коментарях.
2 квітня відбулася прем’єра альбому Тіни Кароль “Красиво”. Він складається з семи танцювальних композицій: “Это любовь”, “Хороший парень”, “Скандал”, “Любовники”, “Красиво”, “Девочка” та “Бегу”. Вони кардинально відрізняються від попередніх треків виконавиці та викликали різні емоції у слухачів.


Новий образ Кароль вийшов незвичним та здивував її прихильників. Багатьом він неабияк сподобався, та є й ті, хто невдоволений перевтіленням виконавиці. Також фанати зазначають, що у її новій творчості відчувається вплив Дана Балана. Вірні шанувальники артистки не залишили її без підтримки. Вони залишають багато приємних слів в коментарях і наголошують, що Кароль вкотре змогла здивувати.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments