Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяЯк Джейсон Момоа міг би виглядати у серіалі «Відьмак»

Як Джейсон Момоа міг би виглядати у серіалі «Відьмак»

Цифровий художник під ніком SPDRMNKYXXIII виклав на своїй сторінці в Instagram концепт-арт. Він пофантазував на тему того, як би Джейсон Момоа виглядав поряд з Геральдом з Рівії у серіалі «Відьмак». Нагадаємо, що це шоу дебютувало на Netflix минулого року, а головного героя у ньому грає Генрі Кавілл. У підписі до свого посту автор додав, що Момоа нібито претендує на одну з ролей у планованому приквелі «Відьмака»:
«Судячи з усього, Джейсона Момоа розглядають на роль у серіалі-приквелі до «Відьмака». Буде чудово, якщо Супермен та Аквамен будуть разом у всесвіті «Відьмака».


Як відомо, Генрі Кавілл та Джейсон Момоа у минулому вже доводилося зніматися в одній франшизі – у розширеному всесвіті DC вони зіграли супергероїв – Супермена та Аквамена. Незабаром актори знову опиняться на екрані разом, адже у 2021 році вийде «Ліга справедливості» Зака ​​Снайдера. Цей фільм буде сильно відрізнятися від наявної версії. Крім того, на 2022 рік заплановано реліз «Аквамена 2». Що до Генрі Кавілла, то він зосереджений на другому сезоні «Відьмака». Прем’єра нових серій намічена на 2021 рік.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments