Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeЄвробаченняЄвробачення 2020: хто може представити Україну на пісенному конкурсі

Євробачення 2020: хто може представити Україну на пісенному конкурсі

10 січня озвучать імена тих, хто пройшов у фінал Нацвідбору

Вже 22 лютого Україна дізнається ім’я того самого артиста, який представить нашу країну на Євробаченні-2020. Саме в цей день відбудеться фінал Національного відбору. У п’ятницю, 10 січня, озвучать імена тих, хто пройшов у фінал Нацвідбору. Вони в прямому ефірі поборються за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі.
Поки відомі імена лише кількох молодих і перспективних українських артистів, які подали заявки і розраховують на участь у півфіналі. Jerry Heil (Яна Шемаєва) підготувала для конкурсу смішну пісню з соціальним підтекстом іноземною мовою.

“У мене є стала думка лише з приводу іншого питання. Я маю пісню зі ржачним текстом на важливу, на мою думку, соціальну тему. Я би хотіла, щоб вона прозвучала не тільки в межах України. Вона не обов’язково повинна коказувати вокальні дані тут це навіть зайве буде. + ніби Євробачення — не тільки вокальне змагання, наскільки я встигла переконатися за рокі перегляду трансляцій. Єдине — пісня, яку травня, — англійською. І грі слів можуть не зрозуміти у нас…”, – сказала вона.
Переможниця ювілейного сезону “Х-фактора” Еліна Іващенко вже написала і навіть презентувала у фіналі свою пісню для Національного відбору, яка отримала назву Get up.

“Поки готуємо пісню – хочеться ще доповнити її якимись звуками, ефектами, вокалом. В цілому це та ж пісня, що звучала на “Х-факторі”, але ми її трохи переробимо і вийде щось на зразок реміксу”, – розповіла артистка.
Актор серіалу “Школа” і фіналіст шоу “Голос. Діти” Андрій Бойко теж чекає оголошення результатів кастингу.
Андрій Бойко
“Я повністю розумію, наскільки це серйозний крок, ми дуже серйозно поставилися до пісні і постаралися зробити її максимально чесною, невигадану! Це історія про те, що мені довелося прожити у відносинах з дівчиною! Я хочу своїм прикладом показати, що підліток у 17 років може бути артистом”, – сказав він.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments