Середа, 17 Серпня, 2022
HomeКіноСеріалиЮен МакГрегор повідомив про початок зйомок серіалу про Обі-Ван Кенобі

Юен МакГрегор повідомив про початок зйомок серіалу про Обі-Ван Кенобі

На цей момент серіал про Обі-Ван Кенобі – чи не найбільш очікуваний проєкт у рамках «Зоряних війн», але його виробництво проходить не так гладко, як хотілося б. Спочатку творці виявилися незадоволені наявним сценарієм та вирішили його переписати, а потім сталася пандемія коронавірусу, так що про початок зйомок говорити не доводилося. Нещодавно виконавець головної ролі Юен МакГрегор повідомив деякі важливі новини у зв’язку з майбутнім шоу. В інтерв’ю Entertainment Tonight актор сказав:
«Ми почнемо зйомки навесні наступного року. Я з нетерпінням чекаю цього моменту. Думаю, у нас все вийде якнайкраще. Наскільки я розумію, це буде серіал, що складається з одного сезону. Подивимося. Хтозна, що може трапитися?»
Очевидно, МакГрегор налаштований оптимістично, так що фанатам залишається лише довіритися цим словам та запастися терпінням. Що до формату майбутнього шоу, то ще раніше з’явилася інформація, що це буде міні-серіал, який не передбачає додаткових сезонів. В той самий час, ходять непідтверджені чутки, що у цьому серіалі до ролі Енакіна Скайуокера може повернутися Хейден Крістенсен. Крім того, не виключена й поява Дарта Вейдера, адже одна з сюжетних ліній приблизно буде присвячена прагненню Лорда ситхів помститися своєму колишньому вчителю за те, що трапилося на планеті Мустафар.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments