Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиЗ'явилося більше деталей скандалу навколо Джосса Відона та «Ліги справедливості»

З’явилося більше деталей скандалу навколо Джосса Відона та «Ліги справедливості»

Найближчим часом Зак Снайдер для своєї режисерської версії «Ліги справедливості» планує дозняти ряд сцен. Передбачається, що в деяких з них йому знадобиться Рей Фішер в ролі кіборга. Через що можуть виникнути проблеми.
Триває війна Фішера з Warner Bros. Хоч скандал триває вже кілька місяців, нікому не відома конкретика, які саме події ховаються за словами про «непрофесіоналізм та насильство Відона». Журнал The Hollywood Reporter повідомляє, що їм вдалося поспілкуватися з людиною, яка була присутня на зйомках «Ліги справедливості» від початку до кінця. Він каже, що Джосс Відон, який зайняв місце режисера після відходу Зака Снайдера в травні 2017 року, був змушений проводити дозйомки та етап постпродакшена в умовах цейтноту та серйозного тиску.
При цьому джерело стверджує, що, хоч у Відона складно складалися відносини з акторами, він не був свідком фізичного або психологічного насильства на знімальному майданчику. Але стиль роботи Джосса Відона сильно відрізнявся від стилю Зака Снайдера. Якщо останній тяжів до колективного прийняття рішень, то Відон вважав за краще працювати поодинці.
Останнім часом Рей Фішер веде переговори з Warner Bros. про виконання епізодичній ролі кіборга у фільмі «Флеш», зйомки якого пройдуть в наступному році. Всі ті ж неназвані джерела The Hollywood Reporter повідомляють, що студія підвищила гонорар актору, при цьому урізавши роль до трьох появ в кадрі. Фішер зажадав подвоїти гонорар, після чого переговори застопорилися. І вже кілька тижнів перебувають в завмерлому стані.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments