Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяЗа воду і розмову: барменка стрип-клубу розповіла, що Каньє Вест залишив їй...

За воду і розмову: барменка стрип-клубу розповіла, що Каньє Вест залишив їй 15000 доларів на чай

Користувачка тіктоку Анесса Россі поділилася у мережі історією, що начебто трапилася з нею кілька років тому. Жінка стверджує, що одного разу до стрип-клубу в Лос-Анджелесі, де вона працює барменкою, завітав Каньє Вест. Того вечора він залишив їй величезні чайові – 15 тисяч доларів.
Історію про знаменитість та вражаючу суму чайових Анесса розповіла у відеоролику, в якому вона наносить макіяж. За її словами, до цього бару часто приходять відомі люди, але до цього вона ніколи не зустрічала зірки такого масштабу як Каньє Вест, повідомляє 24 канал.
“Каньє попросив лише воду з льодом. Він не звертав уваги на танцівниць та не замовляв приватний танець. Замість цього він вирішив поговорити зі мною”, – сказала тіктокерка.

@anessarossii

This wasn’t recent, this was a few years ago #StoryTime #GRWM #kanyewest #fy

♬ Gold Digger – Kanye West


Каньє Вест розповідав Анессі про походження людини. А потім сказав, що вірить у те, що він є істинним потомком свого творця. “Ми проговорили 3 – 4 години, після чого Каньє залишив мені 15 тисяч доларів чайових, подякував за приділений йому час і пішов”, – продовжила жінка.
Ролик швидко став популярним – за тиждень він зібрав 1,9 мільйона переглядів. Звичайно, розповідь блогерки нічим не підтверджена, і вона могла сказати все, що завгодно. Проте, фанати Каньє Веста у коментарях до відео пишуть, що вірять їй, адже їхній кумир і справді здатний на такий вчинок.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments