Аріана Гранде збирає мільйони переглядів від нового кліпу

0
978

Розлучення із горе-нареченим позаду, а поп-зірка встигла і заспівати про кохання, і про друзів не забути. Основний акцент у кількох композиціях поспіль знаменитість ставить на найважливішому – власних почуттях. От і зараз дівчина вирішила не зраджувати уже як «класиці» та презентувала громадськості ще один кліп «зі своїми су*ками».

Усе рожеве та сяюче, як і личить Аріані Гранде. Типова вечірка «золотої» молоді в оточенні не менш яскравих дівиць. Гламурно, але не надто вже й по-дитячому. Складно не звернути увагу на звабливі пози Гранде, що буквально таки охоплюють кожен кадр.


До кліпу навіть додали прокорейську тенденцію. Не обмежились суто вбранням. Для цілковитого «вау-ефекту» з’явились навіть ієрогліфи на термокружці Аріани. Але вражає інше – кількість переглядів. Не минуло й дня після публікації ролику на Youtube, а більш ніж п’ять мільйонів користувачів уже його переглянули.
Після найстримінговішої пісні року «Thank you, next» співачка планку не понижає. Нову композицію вона назвала «7 rings» та розтлумачила її як «гімн дружби». А ще зірка додала, що створювала трек із не меншим ентузіазмом, ніж попередній мегахіт.

Що цікаво, композиція має реальну передісторію. Після скандального розриву із Пітом Девідсоном, Гранде придбала сім перснів від Tiffany & Co. та розділила їх зі своїми найближчими подругами. Відтоді прикраси стали символом їхньої дружби. А зараз – ще й пісня з однойменною назвою. Адже серед гучної вечірки кліпу можна розгледіти усіх кращих подруг знаменитості.
Допоки прихильники намагаються розкрити таємницю шаленої популярності Гранде, її новий трек поступово переходить до категорії хітів. Трохи більше п’яти мільйонів переглядів лише упродовж семи годин з моменту прем’єри у мережі. Вражаюче? Це лише перший день.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here