“Богемна рапсодія” стала найстарішим кліпом, що зібрав мільярд переглядів на Youtube

0
289


Легендарна композиція не менш легендарного рок-гурту “Queen” навіть через 44 роки після релізу не втрачає своєї популярності. Культова шестихвилинна сюїта надалі продовжує завойовувати Інтернет-простори, а на Youtube вона стала найстарішою композицією, що зібрала понад 1 мільярд переглядів!
Серед композицій з 1970-х до 1990 року, які завантажені на Youtube, “Богемна рапсодія” набрала найбільшу кількість переглядів. Зрозуміло, що мільярд є невеликою цифрою, порівняно з кількістю переглядів таких кліпів як “Gangnam Style” чи “Despacito”, які мають по 3 і 6 мільярдів відповідно. Однак для пісні, якій вже 44 роки і яка навіть не мала якісного запису, це феєричне досягнення.

До рекорду “Богемної рапсодії” єдиною піснею з ХХ століття, яка набрала понад мільярд переглядів, була композиція гурту “Guns N’ Roses” під назвою “November Rain”. Гурт “Queen” розпочав другу хвилю популярності після виходу біографічної стрічки про життя Фредді Мерк’юрі, назва якої співзвучна з назвою культового треку.
Виконавець ролі Мерк’юрі, Рамі Малек, у лютому навіть отримав “Оскар” за блискучу акторську гру у фільмі. Сама ж стрічка принесла прибуток у 900 мільйонів доларів. У “Богемній рапсодії” зображена лінія життя не лише соліста “Queen”, а й процес створення гурту й усіх найвідоміших його хітів. Окрім нагороди Рамі Малека, картина отримала ще три Оскари у номінаціях “Найкращий монтаж”, “Найкращий звук”, “Найкращий монтаж звуку”.

Двоє інших членів “Queen”, Брайан Мей і Роджер Тейлор, відсвяткували успіх композиції “Богемна рапсодія” на YouTube, завантаживши нещодавно перероблену версію у якості відео 4К. Нагадаємо, що Фредді Мерк’юрі пішов з життя у 1991 році через хворобу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here